CH Mínusz Webáruház

Bevásárlókosár

A bevásárlókosara jelenleg üres.

Üzenet
  • EU elektronikus adatvédelmi irányelv

    Ez a weboldal sütiket használ hitelesítés, az oldalon történő böngészés, és egyéb funkciók kezelése céljából. Azáltal, hogy weboldalunkat használja, elfogadja, hogy ilyen típusú sütiket helyezhetünk el eszközén.

    Adatvédelmi szabályzat megtekintése

Jelenleg itt van: Kezdőlap Webáruház Dia-Wellness Kölyökbarát termékek Dia-Wellness Kölyökbarát Lenmagos Rostkeverék (500 g)
Dia-Wellness Kölyökbarát termékek arrow Dia-Wellness Kölyökbarát Lenmagos Rostkeverék (500 g)
ÚJ! Dia-Wellness Pirosribizli Lekvár (380 g)Dia-Wellness Rumos-Kakaó Töltelék (3 kg)

Dia-Wellness Kölyökbarát Lenmagos Rostkeverék (500 g)
Tekintse meg a nagy képet


Dia-Wellness Kölyökbarát Lenmagos Rostkeverék (500 g)

( m-GEL Hungary Kft. - Dia-Wellness )
Egységár (darab): 1 140 Ft (18 % áfával)


Lenmagliszttel készült, csökkentett szénhidráttartalmú, "barna típusú" Dia-Wellness rostkeverék péktermékekben való dúsításhoz. Magas élelmi és prebiotikus rosttartalommal, illetve fehérjetartalommal rendelkezik.

Összetevők: búzafehérje, lenmagliszt, kölesliszt, élelmi rost, növényi zsír, módosított kukoricakeményítő, tejfehérje, lisztkezelőszer (tömegnövelőszer: polidextróz, étkezési sav: tejsav, antioxidáns: aszkorbinsav, enzimek: alfa-amiláz, hemicelluláz), kollagén koncentrátum.

Tápérték 100 g termékben:
Energia: 356 Kcal / 1497 KJ
Fehérje: 30,7 gdia-wellness_kid_friendly_100
Szénhidrát: 18 g
Zsír: 12,3 g
Élelmi rost: 25,5 g
Összesített felszívódó szénhidrát: 18 g

Használata: lisztsúlyra számítva 10-40%-ban adagolható.





Vásárlói vélemények:

Még senki sem nyilvánított véleményt erről a termékről.
Kérjük, jelentkezzen be és írja meg a véleményét.




Ezen oldalon megjelenő képek és adatok szerzői jogvédelem alatt állnak. Az adatok és képek újrafelhasználásához, módosítás nélküli publikálásához a CH Mínusz Team Kft. ügyfélszolgálatától kérhet írásbeli engedélyt. Oldalunk teljes jogi információit itt tekintheti meg. Az írásbeli engedéllyel nem rendelkező adatkezelők ellen minden esetben jogi utat alkalmazunk. A termékoldalakon található információk, specifikációk a gyártó által megadott adatok. A gyártó a termékek adatait bármikor előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatja. A termékképek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet. Tájékoztatjuk, hogy minden erőfeszítésünk ellenére, nem tudjuk garantálni, hogy a közzétett információk és képek nem tartalmaznak hiányosságokat és hibákat, ezek nem képezhetnek jogalapot, semmilye jogi követelésnek.

Partnereink

Kiemelt Dia-Wellness termék forgalmazó  
Partnerünk a CH Diéta Szállítópartnerünk a GLS csomagküldő szolgálat
 

Ügyfélszolgálatunk

Az alábbi elérhetőségeinken léphet velünk kapcsolatba:

Információk

Általános Szerződési Feltételek
Kérjük, rendelés előtt olvassa el szerződési feltételeinket!
Szállítási Feltételek
Itt találja meg szállítási feltételeinket és árainkat.
Kapcsolat
Kérdése, esetleg problémája adódott? Vegye fel velünk a kapcsolatot!